Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Dyshidrosis man utq

Dijana

Poštovanje, imam problem s jednim prstom na ruci. Na njemu se već gotovo godinu dana pojavljuju mali prištići koji su bijele boje i svrbe. Ponekad prođu, ali se ponovno pojave. Korisila sam Geokorton i Beloderm, što je pomoglo, ali nažalost ne trajno. Dijagnoza je Dyshidrosis man utq. Možete li preporučiti nešto da to prođe?
Hvala

Dr. Dinko Kaliterna

Savjetujem da što manje budete u kontaktu s metalima te da koristite kremu za ruke od Jericha koja ima jako puno minerala koji pomažu kod vaše bolesti. Ukoliko to nije dostatno može se probati s derivatima vitamina D umjesto kortikosteroida.