Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

finasterid

gh

Zanima me koliko dugo 1mg finasterida traje u tijelu, odnosno da li je potrebno pričekati točno 24h da uzmem sljedeću dozu. npr. ako večeras popijem dozu za taj dan mogu li odmah ujutro za sljedeći ili popodne ili moram saćekati do sljedeće večeri? I da li je bitno u koje doba dana se uzima propecia? ZAHVALJUJEM

dr. Krešimir Kostović

Finasterid se uzima jednom dnevno i to približno u isto vrijeme dana (svejedno da li ujutro ili navečer). Znači: ne večeras, pa opet sutra ujutro.