Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

flekice-pristići

yyyyyyyy

Postovani,
moj jednogodisnji sin od samog rodenja ima nekakve crvene flekice u ravnini koze velicine 1 do1,5 cm sa pristicem u sredini koji se lagano moze opipati pod prstom,pojave se pa nestanu za nekoliko sati,a pristic ostane blago vidljiv do slijedeceg dana.Pojavljivaju se gotovo svakodnevno po nekoliko komada,najčesce rukama nogama,a dok je bio manji i na licu.Ima dana kad ih nema,a isto tako se sjecam dok je dojio a ja sam uzimala nekakav antibiotik(dopusten za vrijeme dojenja),bilo ih je vise nego obicno.najcesce 1 do 3 kom.
Inace je zdravo dijete,nije nikad bio bolestan,ne uzima nikakve lijekove,dobro napreduje,nema nekakve simptome alergije kao sto su grcevi,proljev,povraćanje i sl. Mislim da ga ne svrbe.
Molim vas ako mi mozete pojasniti o cemu se radi.
Lijep pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na žalost, po Vašem opisu i preko računa ne mogu Vam reći o čemu je riječ. Javite se Vašem pedijatru ako ste zabrinuti.