Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Gljivice

mmmm14

Dobar dan!Neki dan sam primjetio da na spolovilu ispod glansa imam kao neke točkice ili tako nešto i to je sve onako kako da kažem ima vise tog i onako kao da na nečem stoje i boje kože su vide se samo pod jakim svjetlom imo sam tko nešto i prije al to je vise onda izgledalo kao mjehuric i otisao sam do lijecnika opce prakse i on mi je dao kremu za gljivice ako cete pitati za spolne odnose imao sam nesto ali to ni nije bio spolni odnosa nego je samo usao i zasao i nije ni usao do kraja.....Evo vam i slika možda se nevidi najbolje ali moram vam pokazati inace imam 14godina.
Ja sam bio kod doktorice jos prije skoro 2mjeseca i ona je rekla da su to gljivice i dala mi je daktarin kremu da mazem al onda nisam imao tolko tih "gljivica"

Dinko Kaliterna, dr. med.

Mažite s tom kremom 2x dnevno 15 dana.

anđelko15

na kozici glavica sam dobio neke gljivice bijele boje,nema nikakvih iscjedaka ni slicno,a kako u spolnim odnosima uvijek koristim kondome mislin da to nije onda uzrok.recite mi cime da to mazem.hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Bez dermatološkog pregleda i ev. mikološke obrade ne može se prepisati odgovarajuća terapija.