Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Nalazi madeža

ivanb22

Poštovani,

odstranjena su mi dva madeža i nalazi su slijedeći:

"Tvorba je građena od gnijezda nevus stanica u širokom papilarnom dermisu u kojem je prisutna i fibroza. Tvorba se ne nalazi na rubovima materijala. DG. Nevus naevocellularis interdermalis"

"Tvorba je građena od gnijezda nevus stanica duž dermoepidermalne granice te u papilarnom dermisu. Ne nalazi se na rubovima materijala. DG: Nevus naevocellularis compositus"

Možete li mi ih pojasniti?
Napominjem da mi je prvi madež (gornja dijagnoza) počeo mijenjati boju pa je zato i on otklonjen.

Puno hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Oba dva nalaza su uredni, nema razloga za brigu.