Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Ispucana kožica na penisu

Mile

Poštovani,

na kožici ispod glavića penisa imam popucanu kožicu. Kada je penis u erekciji, kožica još više popuca te me onda pecka. Inače me ništa ne boli niti ne peče do erekcije. Dali postoji nekakva krema ili mast koju bi mogao kupiti u ljekarni za taj problem?

dr. Krešimir Kostović

Može se raditi o više različitih uzroka (kontaktna alergija, gljivična infekcija, iritacija). Potrebno je obaviti dermatološki pregled, te vjerojatno mikološku pretragu (da se isključi gljivična infekcija). Terapija ovisi o naravi promjena.