Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

iznenadno crvenilo i žarenje

valix

Prije par dana, prilikom tuširanja, moj je 4-godišnji sin vrisnuo da ga je nešto "opeklo" ili "ubolo".
Pokazivao je na vrh brade, tvrdeći da tu osjeća bol, i odmah nakon toga ispod brade i na vratu proširilo se crvenilo koje se prema krajevima manifestiralo u obliku iscrtanih crvenih linija. To je trajalo petnaestak minuta, a zatim se povuklo.
Tuširala sam ga mlakom vodom, uz upotrebu Nivenog baby šampona, s tim da ga po bradi i vratu do tog trenutka nisam ni dotakla.
Sličan događaj imali smo i unazad nekoliko mjeseci, ali tada bez ikakvih vidljivih tragova na mjestu gdje je tvrdio da osjeća žarenje .
Što bi to moglo biti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju toga što ste napisali ne mogu Vam reći o čemu je riječ.