Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

kosa

kosa mi otpada vec dugo,bila u doktora i sa krvi mi je sve u redu nije me poslala da pregled stitnjace al mislim da je i ona u redu,zabrinjava me to sto se i moji prijatelji (3) zale da im kosa opada.bojim se da to nije povezano jer i njima opada u isto vrijeme kad i meni.imate li kakve ideje sto bi to moglo bit?molim vas pomozite jer vec imam malo kose na glavi

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Savjetovao bih Vam da prvo prebrojite koliko vlasi dnevno gubite. Do 100 vlasi je normalno. Gubljenje kose nije zarazno, te Vaš gibutak kose nema veze s drugim osobama.