Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

kurje oko

paladin

Kakoa najbrže eliminirati kurje oko na stopalu

Prof.dr. Jasna Lipozenčić

Kurije oko na stopalu se može odstraniti u Ambulanti za male operativne zahvate Klinike za kožne i spolne bolesti Šalata 4, a možete i sami koristiti Colodium elasticum (tekućina za kurije oči) kojega nabavite u ljekarni.

Anastasijaa

Pozdrav,
vec duzi period od nekoliko godina imam na noznim malim prstima nekakvo zadebljanje koze za koje predpostavljam da je kurje oko.Ne boli na dodir jedino na iznimno jak stisak i smeta mi pri nosnji dosta uske obuce kao sto su stikle.Cula sam za preparate u ljekarnama i za male kirurske zahvate ,ali mene zanima postoji li neki lijek koji se moze napraviti kod kuce i da je uncikovit ?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da takvi preparati nisu učinkoviti. Možete pokušati otići kod pedikera, a ako to ne pomogne, ostaju Vam mali kirurški zahvati.