Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

kvrzice

Goran

Imam sitn kvrzice ispod glavica na penisu, i sad su mi se pojavile i na par mjesta na penisu.Bjele su i kada ih pokusam istisnuti jako bole i nedaju se istisnuti,inace ih ne osjetim nikada niti kos spolnog odnosa.zanima me sta bo to moglo biti. Hvala

dr. Dinko Kaliterna

Mogućče da se radio HPV infkeciji ili začepljenim lojnim žljezdama. U obzir dolaze još dobroćudne promjene tvz papilae coronae glandis. U svakom slučaju ništa ne tiskajte radi eventualne upale.