Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

laser rijeka

neli

vec je jedna zena pitala za centar za lasersku epilaciju u rijeci ili barem u okolici rijeke, no odgovor je bio poliklinika poliderma koja je u zagrebu. ja sam znala da postoji lijecnik koji privatno izvodi taj tretman negdje pored grobnika, no ne znam mu ime niti broj telefona. stoga bi i mene zanimalo gdje se u rijeci moze obaviti trajna epilacija.
puno vam hvala

dr. Dinko Kaliterna

U Rijeci pogledajte polikliniku od dr. Zambelija koja je u centru Rijeke ne znam točno naziv poliklinike.

neli

hvala

ana

Mislim da se poliklinika o kojoj vi pisete zove tagora i nalazi se na Cavlima