Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

neznam sta da radim zalisci izrazeniji

sebastian1988

pozdrav,
znam da se ova tema stalno ponavlja ali eto...imam 24god i kosa mi je gusta i čvrsta ali imam zaliske. kosa mi opada oko 10vlasi dnevno . u obitelji majka mi ima kosu gustu i čvrstu poput moje a otac imam zaliske. sad me samo zanima sta da radim...hvala i ispricavam se ako ponavljam temu

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, ne možete mnogo učiniti. Jedino što možete pokušati mazati 5% minoxidil tekućinu uz rub zalistaka.