Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Opadanje kose nakon poroda

Astra

Stovani,molim Vas za savjet!
Inace imam vrlo slabu i rijetku kosu koja se brzo masti,a kako je i tanka,vrhovi se jako mrse...Poslije poroda vecini zena pocne opadati kosa zbog ponovne promjene hormonskog statusa,pa Vas molim da mi pomognete kako to barem djelomicno prevenirati.Zasad sam koristila Fitoval plus i pijem dosta vitamina radi bebe i dojenja,no je li mi to dovoljno?
Hvala!

dr. Krešimir Kostović

Mislim da je to dovoljno za prevenciju, ako bi kosa ipak počela opadati javite se dermatologu.