Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

opekotine i lijecenje opekotina kod polnih organa

dynamo magic

imao sam problem prilikom tusiranja jer me je vrela voda polila po polnom organu ....... brzo sam reagovao pa sam hladnom vodom polio. Nisam se javio ljekaru a i opekotina nije velika , malo je koze skinulo ,.... jedno petnestak minuta sam osijecao bol a poslije je umanilo da nisam ni osjetio .....

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Po onome što se napisali, nema potrebe za nekom posebnom terapijom (dovoljno će biti mazati Bepanthen kremu).