Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

osip

maše

Poštovani, djevojčica od 7 god. dobila .osip koji izgleda kao da se koža naježila,takav je i na dodir. Osip je po licu i vratu. Bili kod pedijatrice, dobili Flonidan, no nakon tjedana dana nema promjena ni na bolje ni na gore. Možete li znati o čemu se radi?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na žalost, ne mogu Vam reći o čemu je riječ (ali ono što ste napisali ne upućuje na ozbiljniju dermatološku bolest).