Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

otok

ljiljana

Pre par meseci mi je otekao nokat i boli me na dodir sa leve strane pored nokta.Doktor mi je dao neke kreme protiv bakterija a zatim i protiv gljivica ali mi to nije pomoglo.Nemam nikakvih promena na noktu u vidu listanja ili promena boje.Ne mogu da odredim tacno da li mi je otekao nokat ili prst ispod nokta.Sta da radim i kome da se obrati?

dr. Dinko Kaliterna

Javite se dermatologu da se vidi je li u pitanju gljivična infekcija ili posljedica udarca. Najvažnije je uraditi pregled ispod nokta da se vidi je li se što nalazi ispod njega.