Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

oziljci od varicela

salence

postovani dr moj sin je prelezao varicele evo 20 dana je proslo od pojave osipa medjutim problem je sto su varicele bile u blazem obliku nije ih bilo mnogo po stomaku ledjima i nogama skoro su se i povukle medjutim posto dijete nemiruje ima 7 god kad je u nekoj aktivnosti malo se zaznoji i te flekice budu opet blago crvene pa me zanima da li je neki problem sa kozom da li posjetiti dermatologa ili mazati sa necim kada se nanese bebi puder one se opet povuku da li to moze biti neki problem pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najvjerojatnije će promjene proći same od sebe. Ne trebate ići kod dermatologa.