Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

pjegice

labadusa

Poštovani,
pjegice imam od rođenja i jako su mi izražene po licu, prsima, ramenima. Kako mi se posao veže uz prebivanje vani na terenu i u autu, poćela sam već crveniti. Do sada sam koristila kreme za sunčanje ali zbog posla ne smijem. Unazad pet godina pa do danas svako prljeće moram piti šumeće tablete Ca-C sandoz jer mi se sučeve zrake uvuku pod kožu i tada imam svrab. Da li mi možete preporučiti kakvu kremu?

unaprijed se zahvaljujem!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, u Vašem slučaju nema kreme koja bi riješila Vaš problem.