Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

problem s kosom

maro

preporucite mi odgovarajuci(e) sampon(e) kako bih svojoj kosi vratio potrebnu gustocu i cvrstinu, jer mi se u zadnje vrijeme prorijedila,postala tanja, sva je pomalo bezivotna.Takodjer bi volio znati ako postoje odgovarajuce kapsule koje se koriste kao nadopuna samponima.Unaprijed zahvaljujem.

mr.sc.dr. Suzana Ljubojević

U jesenskim mjesecima normalno je da kosa pojačano opada! Koristiti možete šampone za osjetljivu kosu, možete povremeno stavljati ulje od čička ili orahovo ulje. Vitamin H (Biotin tbl) mogu se uzimati za jačanje kose, no rezultati su individialni!