Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Problem s opadanjem kose i velikim zaliskom

morrison27

Pozdrav,imam 20 godina i očajan sam.Problem je u tome što mi se je kosa naprijed prorijedila i sad ne znam što da radim.Uz to imam zaliske s tim da je desni zalisak veći i na tim djelovima nema kose.Sad me zanim da li ja kako mogu popuniti kosu naprijed gdje mi je rijeđa i da li mogu kako uspjeti da mi na zaliscima izraste nova kosa.Molim vas pomozite mi jer ne znam što da radim.Kosa je dio mog identiteta i ne želim se lako predati i prepustiti ćelavljenju.Molim vas da mi pomognete.LP

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod Vas je riječ o androgenetskoj alopeciji. Mažite 5% Minoxidil tekućinu 2x dnevno. Ako redovito mažete , usporit ćete opad kose, a može se očekivati i porast u području zalistaka.