Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Promena boje na glavicu penisa

Primetio sam da mi je koza na glavicu, konkretno oko rupicastih otvora za mokracu promenila boju. Naime, boja koze je postala malo tamnija, tj. kao neka kombinacija svetlo braon boje i svetlo modro plave boje. Kada malo detaljnije pogledam takodje primecujem i male crvene tackice. Nemam nikakve bolove u tom predelu mada ponekad primecujem blago peckanje. Sto se tice peckanja, nema stalno vec ponekad i kao da je peckanje bas u otvoru za mokracu. I jos jednu stvar sam primetio a to je kao da mi se cini da je otvor za mokracu nekako hladniji u odnosu na ostali deo penisa. Da li je neko vec imao ovakav problem ?? Molim za pomoc ili savet.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da se kod vas ne radi o nikakvoj bolesti, niti ozbiljnijem problemu. Promjena boje i topline na mjestima koje navodite je normalna.