Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Ginekomastija

Aleks

Da li postoje neke vjezbe ili masti koje mogu smanjiti talozenje masnoce na grudima i ginekomastiju

Prof dr Jasna Lipozenčić

Za ginekomastiju ne postoji vježbe niti mast kojima bi se smanjilo taloženje masnoće! Učinite endokrinološku obradu i konzultirajte endokrinologa.

qwerty123123

Ovako imam 17 god sacu da napunim 18 za mesec dana,brine me to sto mislim da imam ginekomastiju,nisam debeo niti sam bio cak sam dobro gradjen,ali grudi su mi malo nejednake posebno bradavice jer su mi nabujale, jer to pubertetska promena ili je nesh drugo idem u teretanu isto... postoji li neki lek za bradavice ili ce to vremenom tj do 20-te doci na svoje...

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pitanje treba postaviti na forumu estetska kirurgija.