Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Propecia

ante

Htio bi poceti uzimati propeciu zbog toga sto mi je kosa pocela rasti sve rijeđe na prednjem dijelu glave, a i zalisci su sve veci , pa bih vas molio ako mi mozete reci gdje u Šibeniku mogu nabaviti Propeciu i na koji nacin ,a ako ne u Sibeniku gdje je onda mogu naručiti! I ako mi mozete reci neku bolju terapiju bio bih vam veoma zahvalan. Dosad sam koristi Thymuskin sampon 3xtjedno i losion svaki drugi dan.
Hvala.

dr. Dinko Kaliterna

Možete kupiti Propeciu u bilo kojoj bolje opskrbljenoj apoteci.Terapija se ne propisuje preko kompjutera bez da se vidi pacijenta.