Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

prurigo nodularis cruris

Balea

Postovani, prije dva mjeseca dermatolog mi je dijagnosticirao prurigo nodularis cruris, na potkoljenicama obje noge. Njegova analiza bolesti je da se jako tesko lijeci, ustvari da je neizlijeciva. Imam 50 godina. Molim Vas, ako imate bilo kakvu drugu analizu te bolesti ili naci na koji se moze lijeciti, da mi napisete. Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Istina je da se Vaša bolest teško liječi i da je kroničnog tijeka. Ipak, uz odgovarajuću terapiju (npr. kortikosteroidne kreme) mogu se postići poboljšanja. Budite uporni.