Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Psorijaza-Dileme

Jovan

Postovani
Vec sest nedelja koristiom ,,Neotigason,, od 25 mg. jednom dnevno po dve pilule pre rucka(po preporuci doktora) sa kombinaciojom ,,Belosali. Zasad se psorijaza povukla .Ostale su samo tamne fleke , i ponegde male regije koje karakteriziraju bolest.Ali kako nus-pojava pojavilo se zdebeljena i ispucala usta.Molim Vas komentar. Hvala.
P.S.-Po preporuci lekara prije pocetka terapije napravili smo ispitivanje krvi.Jedino su ga interesirale masnoce , koje su bile 1,1.Rekao je da je o.k.Ovih dana sledi kontrola.

dr. Dinko Kaliterna

to je samo znak da se radi o dobroj terapiji kao posljedica lijeka te usta mažite što češće s Bepanthen masti jer se koža i sluznice suše a za lice isto Bepanthen ali kremu dok za tijelo intesiv losion Bepanthen