Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

roaccutane

mirkoo-zg

Imam 22god. i imam teski oblik akni koje mi stalno dolaze i ostavljaju mi oziljke i fleke po licu.Primjenjivao sam puno lokalnih terapija i nista mi nije pomoglo,kada sam bio zadnji put kod dermatologa preporucio mi je roaccutane tablete da ih pijem 5mjeseci i rekao mi je da u tom periodu nesmijem trenirati (inace se aktivno bavim sportom).
zanima me dali bi mogao te tablete koristiti 1 do 2mjeseca i dali bi u tom periodu trebao prestat ici u teretanu i baviti se sportom??

dr. Dinko Kaliterna

Tablete se moraju određeno vrijeme uzimati inače nemaju efekt, ne vidim razlog zašto bi prekidali trening ako ste rekreativac samo za to vrijeme nemojte pretjerivati jer znaju biti bolovi u mišićima.