Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

sto je potrebno za zdravu kosu

ana90

koji su vitamini,minerali potrebni da se sprijeci opadanje kose i da kosa bude zdrava?ako mozete napiat i di da ih naden?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

U principu uzimanje minerala i vtamina Vam neće poboljšati kosu. Njihovo uzimanje Vam može pomoći samo ako postoji njihov manjak (što je vrlo rijetko). Ponekad se opad kose može povezati s manjkom cinka, te se u tom slučaju savjetuje uzimanje cinka.