Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Tockice

satine0

Dobar dan!
Imam jedno pitanje, nadam se da ce mi moci netko pomoci.
Cesto dobivam male crvene tockice po tijelu, vrlo su sitne, uvijek jedna, par dana je tu i onda nestane te se nakon nekog vremena ponovno pojavi na drugom mjestu. Nekad zna proci vise mjeseci i nista, nekad su cesce. Danas se prvi put dogodilo da ih je 4 na podrucju prsa.
Namjeravam posjetiti dermatologa, no u meduvremenu me zanima o cemu se tu radi? Nikada me ne svrbe niti ih osjecam, radila sam krvnu sliku i pretrage jetre, sve je u najboljem redu.
Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

I mene zanima o čemu se radi, ali preko računala se u Vašem slučaju ne može niti približno postaviti dijagnoza.