Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

tockice po nogama

donnach

Po nogama (ispod koljena) imam crvene točkice (na dodir se osjecaju lagani nabori). Već skoro 3 godine. Redovito se mazem kremom, ali to ne pomaze. Ne znam dali je to od depilacije ili nekakva reakcija na sunce... Da li bi mi mogli preporuciti nekakvu posebnu kremu ili ulje? Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Bez pregleda se kod Vas ne može reći o čemui je riječ. Obratite se liječni8ku.