Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

ucestalo opadanje kose

SASA

Imam 18 godina i u posljednji godinu dana imam ucestalo opadanje kose .Kosa mi se prorjedila prema zaliscima a inace i imam zaliske. Opadne mi oko 30 dlaka dok pravim frizuru i poveci grumen kose dok perem kosu oko 60 dlaka . Za pravljenje frizure koristio sam prije gel i ulje a sad koristim kremu-gel. Cesto mi se masti kosa i kad ne stavljam nista na kosu.Sta da radim ,cime da perem kosu i kojim sredstvimna da pravim frizuru.

dr. Krešimir Kostović

Gubitak do 100 vlasi dnevno je normalan. Za masnu kosu probajte Argeal šampon (Ducray). Ne bih Vam savjetovao nikakve gelove, niti krema-gelove. Ako će se kosa i dalje prorijeđivati obratite se za pomoć liječniku.