Bol u grudima-Cilest

candy02

Poštovani,
godinu i pol pijem cilest.Prije mjesec i pol sam primjetila čudnu bol u grudima.kvržice nisam osjetila.
Dojila sam sina godinu dana, osjećaj boli mogu usporediti s naviranjem mlijeka.
Ne podnosim bilo kakav dodir.Je li moguće da cilest uzrokuje bol ili je nešto drugo.
Zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, savjetujem da na mjesec dana prekinete uzimanje Cilesta. Ako smetnje budu i dalje perzistirale, onda ista nije uzorokovana uzimanjem kontraceptiva.