čudan iscjedak

anastasija123

poštovani

danas sam krenula u spolni odnos s dečkom i tjekom odnosa smo primjetili na njegovom spolnom organu tj na kondomu nekakvu čudnu sluz bez misrisa sluzave teksture boje roskasto smeđe te različtith oblika grudvica koje su se mogle razmuljatit
shvatili smo da je to od mene. već par dana mi je samo smećkasto-roskasti iscjedak u malim količinama (tokom menstruacje)..tokom mensturacije imali smo jednom spolni odnos (zaštićen)
menstruacija mi je počela( redovno je došla) tj kasnila m je 2 dana al to mi je zbog promjene ciklusa.4.11 i trajala je do jučer ali po malo..malo curi krv malo iscjedak smeđe boje
unutar rodnce u zadnjih 2 dana malo je počelo svrbiti
prije menstruacije smo imali zaštićeni spolni odnos i bilo je sve u redu

anastasija123

danas ujutro mi nije bilo ništa na gaćicama ali unutar vagine je i dalje prisutna sluz prljavo roskasta boje s grudvicama

jako sam zabrinuta
unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.