Menstruacija!

tonkyy98

Poštovani, imam problem što krvarim u jednom mjesecu po dva puta. Ne znam da li se radi o menstruaciji ili je nešto drugo u pitanju. Porodila sam se u prvom mjesecu. Prva menstruacija poslije poroda bila je oskudna i trajala je 3 dana, druga je također bila oskudna ali je trajala 10 dana i nakon 15 dana sam dobila ponovo koja je trajala od 17.7 do 22.7 i evo danas sam ponovo dobila. Bila sam kod svog ginekologa koji je napravio ultrazvuk i bilo je sve uredno,također sam radila i papa test koji je uredan, ginekolog mi nije prepisao nikakvu terapiju. Što bi mogao biti uzrok tome i da li je to menstruacija ili nešto drugo? Hvala unaprijed!!

tonkyy98

Izvinjavam se menstruacija je bila od 17.8 do 22.8 i danas sam ponovo dobila!!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako dojite to može biti uzrok neregularnih krvarenja. Ako ne dojite savjetujem da uradite analizu hormona.