Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Menstruacija!


Autor Poruka

tonkyy98

28.08.2020. 13:55

Poštovani, imam problem što krvarim u jednom mjesecu po dva puta. Ne znam da li se radi o menstruaciji ili je nešto drugo u pitanju. Porodila sam se u prvom mjesecu. Prva menstruacija poslije poroda bila je oskudna i trajala je 3 dana, druga je također bila oskudna ali je trajala 10 dana i nakon 15 dana sam dobila ponovo koja je trajala od 17.7 do 22.7 i evo danas sam ponovo dobila. Bila sam kod svog ginekologa koji je napravio ultrazvuk i bilo je sve uredno,također sam radila i papa test koji je uredan, ginekolog mi nije prepisao nikakvu terapiju. Što bi mogao biti uzrok tome i da li je to menstruacija ili nešto drugo? Hvala unaprijed!!

tonkyy98

28.08.2020. 14:15

Izvinjavam se menstruacija je bila od 17.8 do 22.8 i danas sam ponovo dobila!!

Ivo Balenović, dr. med.

29.08.2020. 10:10

Poštovana, ako dojite to može biti uzrok neregularnih krvarenja. Ako ne dojite savjetujem da uradite analizu hormona.