menstrualni ciklus

olgica

Poštovani,
imam 46 godina i dobila sam menstruaciju tjedan dana nakon završetka prethodne i puno je obilnija nego inace i svjetlije boje. Inače imam policistične jajnike pa me zanima da li to ima veze s tim, a taj dan kad sam ponovno dobila sam se jako ujutro smrznula (stajala sam par sati na vrlo niskoj temperaturi) Molim vas da mi pomognete
Unaprijed zahvaljujem

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
bez ginekološkog, a vjerojatno i UZV pregleda ne bih komentirao Vaše tegobe. Svakako se javite ginekologu.
Pozdrav.