moguca trudnoca?

filipa.

postovani,menstruaciju sam trebala dobiti 6.11,no kasni mi par dana. prije toga je bila 10.9. te7.10. oduviek su mi ciklusi bili neredoviti,no u zadnja 3.mj su trajali izmedu 28 i 31 dan. spolni odnos sa deckom sam imala 14. i 29. 10. te smo koristili kondom. oko 25.10 koristila sam 3 dana plymicol vaginalete. test za tfudnocu napravila sam4.11 i bio je negativan. imace sam pod stresom te imam policisticne jajnike. zanima me mogu li vaginalete utjecati na kasnjenje te kolika je mogucnosf trudnoce.
zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ako imate pcos koristite terapiju: hormonsku kontracepciju.
Kod pcosa menstruacija može kasniti i mjesec dana i više.

filipa.

ginekologica mi jos nije zeljela dati tablete zbog visokog tlaka.
mozete li mi jos samo reci,mogu li vaginalete utjecati na kasnjenje?
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu. Kasni vam jer imate policistične jajnike. Pozdrav.