Moguca trudnoca ili takav period ?

ena_jasar123

Dobar dan. Obracam se Vama u vezi mog problema.

Imala sam seks sa deckom i decko nije ejakulirao u mene. Menstruaciju sam dobila 7 dana kasnije i sam je imala 5 dana kao sto i inace imam i bila je normalna(mjesec oktobar) Ali mjesec novembar je drugaciji.Opet sam imala seks sa deckom i menstruaciju sam dobila dan poslije seksa a decko nije ejakulirao u mene.Zabrinuta sam. Prvi dan sam imala bolove kao i inace kad imam menstruaciju i taj dan mi je bila normalna, medjutim od tada nisam imala bolove a menstruacija mi je bila drugi dan slaba dok treci dan nisam imala nikako.Danas mi je cetvrti dan i nemam i dalje krvi samo imam mucnine u zelucu. Ovo mi se do sada nikad nije desavalo,ovo je prvi put da mi ovako desi. Da li je takav period ili moguca trudnoca ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati prema opisanom.Napravite test za početak.

tiki1996

Poštovani,
Ja i dečko smo imali spolni odnos sa kondomom naravno, i kada je on svršio u kondom nastavili smo jos kratko vrijeme s tim kondomom. Kada ga je isao izvadit kondom pun sperme je ostao u meni, i on ga je izvadio. Postoji li mogućnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji mogućnost da ćete ostati trudna. Sugeriram pilulu za dan poslije.

ena_jasar123

Kad treba obaviti test za trudnocu ? Koliko nakon menstruacije ?

Vs*

Postovani,decko je ejakulirao na svoju ruku..posle toga je ruku obrisao maramicom,ali je nije prao..nakon 3-5min mi je gurao prste iste te ruke u vaginu..da li je trudnoca moguca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ena jasar u vrijeme očekivane menstruacije ili alo vam kasni koji dan, tim bolje za vjerodostojnost testa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vs nije moguća.

Vs*

Hvala lepo,bila sam jako zabrinuta jer ne planiram da imam decu jos uvek..za nekih 5 dana treba da dobijem menstruaciju,a mene su pre 3 dana pocele grudi da bole i stalno mi je naduven stomak pa sam zato bila zabrinuta..tokom celog dana mi je stomak naduven..

Ivka123

Poštovani,
5.11. smo dečko i ja imali nezaštićen spolni odnos te je on izvadio penis, ali mislim da je ipak svršio djelomično u mene. Menstruaciju sam proslu imala 7.10., a trebala mi je onda sada doći 4.-5.11. (Jer nije uvijek 28). Dana 11.11. sam na dnevnom ulošku vidjela svjetliju krv, ne bas obilnu i neuobičajeno svijetliju nego sto imam kad je menstruacija. Ako sam trudna onda je ovo implantacijsko krvarenje, trajat ce 2-3 dana ali me zanima kad bi mogla napraviti test?? Bude li trajalo vise od toga vjerojatno je samo čudna menstruacija, ali ako je samo 2-3 dana...
hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivka 15 dana od odnosa.

Ivka123

Poštovani,
dakle nikako nije moguće test napraviti sada, za vrijeme sumnje u implantacijsko?
Hvala

kl996

Poštovani, imala sam odnos s deckom prije nekoliko dana. Zadnja menstruacija je bila 17.10. Koliko znam nisu mi bili plodni dani. Pijem tablete Naelia(24 zute tablete i onda 4 bijele tijekom kojih trebam dobiti menstruaciju). Nismo koristili zastitu i on nije svrsio u mene, ali me zanima postoji li ikakva mogućnost trudnoće? Pretpostavljam da ne postoji mogucnost i da je ovo glupo pitanje. Htjela bi znati vaše mišljenje. Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivka, ne.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kl996 neće doći do trudnoće, uzimate pilule.