neprestani bolovi u donjem dijelu trbuha

trina899

Imam bolove u donjem dijelu trbuha već skoro 2 mjeseca. U početku je to bila bol nalik na bolove tijekom prvog dana menstruacije, a sada je stvarno postalno veoma bolno. Još nisam bila kod ginekologa jer me strah rezultata, a danas sam malo prokrvarila, unatoč tome što mi je menstruacija prošla prije tjedan dana. Već sam stupila u spolne odnose, čak i bez zaštite. Je li problem ako odem na hitnu prije nego što sam prijavljena kod nekog ginekologa i što bi mgao biti razlog ovih bolova i krvarenja ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako možete na hitnu ginekologiju u bolnicu.
Uzrok bolovima; obično cista, endometrioza, polipi, a najčešće upala u ginekološkom sustavu.
Svakako savjetujem pregled i uzv čim prije.

ana123as

Postovani molim vas ako mi mozete reci zbog cega se mogu javiti mucnine i bolovi u donjem dijelu trbuha,koji traju vec nekoliko dana a da nije uzrok trudnoca?Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, uzroka je doslovce mnogo. Od upale u ginekološkom sustavu, mokraćnom sustavu, probavnim sustavu.
Dakle dao sam vam savjet.

ana123as

Hvala vam na savjetu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.