panika

avgust

Postovani 12.07sam dobila menstruaciju 26.07 mi se pojavilo krvarenje koje je trajalo tri dana i bilo je obilnije,posle dva dan pojavo se sekret tamno braon boje i krv.Doktor mi je radio ultra zvuk i rekao mi da imam zavaljenu mataricu.Sta to moze da bude??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Ne postavljajte pitanja na više mjesta jer vam neću odgovorit.