Zaboravila sam popiti pilulu

ivanavid21

Počela sam uzimati pilule prvi dan ciklusa znači 20.4..nakon toga jucer sam zaboravila popiti pilulu nq vrijeme(u 20:00h) ali sam ju popila oko 23:00-23:30 i danas sam uzela pilulu na vrijeme.Čitala sam neke odgovore na forumu i po stranicama na internetu ali htjela sam biti sigurna.
Zanima me da li je djelotvornost sada smanjena ili da samo nastavim dalje piti po navedenom vremenu?

Ivo Balenović, dr. med.

Djelotvornost zaštite nije umanjena.