Kontracepcija

trudnoca?

ajooj

Poštovani,
Kolika je mogućnost trudnoće ako je partner prilikom zadovoljavanja prstima, prenio manju količinu sluzi s penisa i to daleko prije svršavanja? Odnosa nije bilo već samo zadovoljavanje. Menstruacija mi kasni tjedan dana, pa sam malo zabrinuta.
Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikakva.

ajooj

Hvala na brzom odgovoru.
Iskoristiti ću priliku da pitam vezano za sluz s penisa. Naime, moj dečko izlučuje veliku količinu spomenutog, i to započinje odmah čim se malo uzbudi, naravno ejakulacija još nije ni blizu. Ponekad su mu cijele bokserice mokre, pa me zanima je li to sasvim normalno (ili bi trebao kod liječnika) te koliko eventalno može utjecati trudnoću (ukoliko ta sluz dođe u kontakt s rodnicom)?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.