bijeli iscjedak

ninna17

Bok...već sam postavila ovo pitanje ali ne znam zašto niste odgovorili...imam problem s bijelim iscjetkom koji se pojavljuje nakon spolnog odnosa i traje dan-dva...već skoro godinu dana pijem logest i ne znam imali to veze s tim pa me to pomalo brine..unaprijed hvala...

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
vaginalna sekrecija može biti posljedica mikrobioloških ili hormonskih čimbenika, a s obzirom na blizinu spolnog odnosa i pojavu "iscjetka" možda će pomoći i samo utvrđivanje podrijetla. Isključivanjem svakog pojedinog doći će se od dijagnoze.

Anamam

Bijeli iscjedak, kremast tokom, a sluzav nakon seksualnog odnosa,da li je normalan ?(bez popratnih simptoma je tipa svraba,peckanja i sl.)

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o gljivicama. Savjetujem neki od vaginalnih antimikotika.

Anamam

Zahvaljujem na brzom odgovoru. I jos samo nesto,da li je bijeli kremast iscjedak normalan prije pocetka novog menstrualnog ciklusa(negdje otprilike 2 tjedna prije,par dana nakon ovulacije)

Hvala i lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

teško je bez pregleda reći o čemu se točno radi, ali vjerojatno je gljivična infekcija koja nema veze s menstruacijskim ciklusom.

Ivan3214

Pozdrav, zanima me imao sam zasticeni spolni odnos s djevojkom 10.4 ona je dobila stvari 20.4 ali je imala bijeli iscjedak vecer prije menstruacije. Jel to normalno? Dalje nismo nista imali te je dobila sljedece stvari 18.5 zanima me jos trudnoca je iskljucena jel tako?

Ivan3214

Da napomenem još nije bilo nikakve ejakulacije niti pretencije bez kondoma osim što mi je sluz izlazila kod predigre al mislik da je to normalno