kašnjenje

Marija17

Imam 17 godina. Posljednja menstruacija bila mi je od 18. Do 22.10, posljednjih tjedan dana imam sve simptome ali nikako da dobijem. Imala sam odnose s dečkom, no nismo pri svim odnosima koristili zaštitu iako mislimo da je nemoguće da je po tom pitanju nešto krenulo po zlu jer je uvijek pazio. Imam vrtoglavice i grčeve u stomaku ali strah me jer mi kasni.. sto da radim..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test. Ako je negativan pričekajte još koji dan da nastupi menstruacija.

Radaaa3

Poštovani,
kasni mi 5 dana menstuacija a prije otprilike mjesec dana sam imala odnos sa momkom bez zaštite ali ejakulirao je izvan mene, imala sam urinarnu infekciju jaku i pila sam 10 dana cipromed antibiotike. danas sam bila na kontroli urinarni trakt je dobro međutim mene boli na lijevoj strani abdomena tj u predjelu janika i to probadajuća bol. jako sam se nervirala zadnje 2 sedmice i bila pod stresom. da li je moguće da sam ostala trudna? i da, otekao mi je trbuh malo ali više na lijevoj strani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test. Ubuduće kad postavljate pitanja morate napisati datum zadnje menstruacije, koliko vam ciklusi traju, kad ste imali odnose i sl.
Bez relevantnih podataka vama niti drugima ne mogu odgovoriti.

Radaaa3

Zadnja menstruacija mi je bila 19.11. a odnos sam imala 30.11. Ciklus mi inače traje 29-30 dana. Prije mi je isto znala kasniti menstruacija, najviše 7 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test. Šansa postoji.