krvarenje nakon menstruacije

tigris

imam 31 god.prije više od jedne godine imala sam pobačaj.Nakon toga počela sam piti tablete diane 35 po preporuci svog ginekologa.Pila sam ih godinu dana.u 11 mj prošle godine saznala sam da imam hpv i cin 1,te sam nakon zadnje menstruacije koja je bila17.3.2015.primjetila da krvarim i to već traje tjedan dana.nemam bolova osim šta tu i tamo osijetim probod u jajnicima.redovito imam seksualne odnose.šta da radim?da li se trebam brinut?molim vas pomoć.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sugeriram pregled i uzv. Na osnovu iznesenog ne mogu znati koji je uzrok krvarenja.
Vjerovatno se radi o disfunkcijskom krvarenju.