mekrvarenje izmedju dva ciklusa

ksenija85

Postovani doktore,izvinite na oduzetom vremenu,jako sam uplasena zbog problema koji imam.Naime,radi se o tome da sam 26.jula imala poslednju menstruaciju,nakon 14 dana od poslednje menstruacije pojavio mi se braonkast iscedak na vesu u tragovima,15.dan malo vise,dok danas (16.dan) vec ide tamno smedja krv ali u manjim kolicinama kao pocetak menstruacije.Imam neznatne bolove u predelu donjeg stomaka kao i u krstima ali vise mi smeta osecaj pospanosti,malaksalosti,i niskog pritiska imala sam odnose sa suprugom zadnjih dana....redovne su mi sve menstruacije bile,pre 18.meseci sam se porodila,imam miom na zidu materice....da li je ovo opasno sto mi se dokodilo??? U napred zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom moglo bi se raditi o periovulacijskom krvarenju.
Mislim da se ne trebate brinuti.