Mogućnost trudnoće i implantacije

Magdica22

Pozdrav doktore. Imam jedno pitanje u vrijeme plodnih dana ja i dečko smo imali odnos,sa ejakulacijom u rodnicu. Zatim sam jučer dobila iscjedak koji mi je sličan menstruaciji. Jer inače mi je i vrijeme za to. Kolika je mogućnost da je došlo do menstruacije?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da uradite test. Možda se radi o implantacijskom krvarenju.