normalna trudnoca ili vanmatericna?

nolitta

Pozdrav..molim vas odgovor..puno cete mi pomoc barem vasim misljenjem..ovako imala sam menstruaciju 13.6 koja je trajala 6 dana..zatim opet krvarenje 9.7 koje je trajalo 3 do 4 dana..test pokazuje plus i 2-3 tjedna..beta je 383.2 ali plod mi se jos ne vidi..samo zadebljanje endometrija 17 mm..mislite da je jos rano da se vidi sta na uzv? Unaprijed zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kada beta hcg bude oko 1000 tek tada se uz pomoć uzva vidi trudnoća u maternici.
Dakle potrebno je serijski pratiti beta hcg svaka sva dana.