Trudnoća

Bubica7887

Naime,imam pitanje za vas.Sa partnerom sam imala seksualni odnos bez zaštite 20.10,partner je svršio Vani.Moja menstruacija trebala bi početi danas,ali je nema,prošli put sam dobila 30.09,grudi su mi dosta veće,jajnici me ne bole,boljeti su me prije tri dana,cijela tri dana..Sada su prestali svi bolovi.Ali menstruacija ne dolazi,nisam radila test.Kolika je mogućnost da sam trudna ako je došlo do predsemene tečnosti.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće. Ukoliko je došlo do ejakulacije šanse za trudnoćom su oko 25%.