Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergija ili????¸¸

Catya

imam curicu 7 godina i prije pet dana su joj se pojavile crvene fleke po nogama (natkoljenica).
Estetski vrlo ružno izgleda. Fleke sene šire, ali niti ne povlače. Lagano su izbočene. Budući smo trenutno na Braču konzultirali smo se s par liječnika, ali nitko nije siguran o čemu se radi.. imam fotografije noge, pa mogu poslati...
.. dijete do sad nije bilo alergično... osim što sam primjetila proišlo ljeto da reagira na ubod tigrastog komarca (jaka reakcija-veličina kovanice okune) - to smo rješavali Aeriusom. Molim vas za nekakav savjet, ako uopće može ovim putem...
Hvala u svakom slučaju.
zabrinuta mama

Darko Richter, dr. med.

Moj savjet jest da se ne pomišlja na alergiju svaki puta kada se ne zna o čemu je riječ. To je prvo i osnovno.
Možete mi poslati slike na mail: bibice@live.com, ili je postavite na nekom linku.

Catya

Zahvaljujem na odgovoru. Fotografije su poslane na navedeni mail.