Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Veza noktiju i pluća

emina551

Doktor mi je slučajno pogledao u nokte, pitao me da li imam problema sa disanjem, da li u mojoj porodici neko ima astmu ili bronhitis, da li sam ga ja ikad imala, odgovori su negativni, onda me pitao da li pusim, te nakon mog potvrdnog odgovora mi je rekao da mi po noktima vidi da ce mi pluca stradati i da ih odmah ostavim... Bila sam kao izgubljena i nisam ga nista vise pitala i sad sam jako zabrinuta... Naime, pusac sam 5 godine, dva dana ne pusim, odlucila sam ostaviti, nadam se uspjehu, ali ne znam da li trebam da uradim neke pretrage, doktor mi to nije rekao, a nisam ga ja ni uspjela pitati?!? Imam 21 godinu... Srdačan pozdrav!

Darko Richter, dr. med.

Kada biste mi mogli reći što je to on vidio na noktima, mogao bih vam nešto odgovoriti.