Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

crvenilo lica

mira

molim vas za savjet .u nazad dvije godine počeli su mi se pojavljivat kapilari po licu i crvenilo nekad bih najviše volila glavu pod hladan tuš .ljekar mi je dao neki sprej i kremu od avona ali mi to baš ne pomaže moram uvjek nanosit puder na lice da mi se to manje vidi .imateli mi neki savjet dat jer me to baš nervira hvala

dr. Krešimir Kostović

Po opisu bi se moglo raditi o početnom stadiju bolesti koja se zove rozacea. Javite se dermatologu koji će postaviti točnu dijagnozu i dati odgovarajuću terapiju. Za kapilare dolazi u obzir laserski tretman.